Kur nopirkt PlayStation Network papildināšanas kodus?


Vispopulārakais jautājums kuru uzdod jaunie PlayStation lietotāji: “Kā pievienot bankas karti uz PlayStation Store lai nopirkt kaut kādu spēli?”. Diemžēl uz doto brīdi (16.03.2017) pievienot latvijas karti neizdosis. Tāpāt Jums neizdosies pievienot Jūsu PayPal(izņēmot gadījumus, kad Jūsu PayPal tika veitdot citā valstī un tam ir pievienota cita bankas karte.

Ko tad darīt tāda gadījumā? Ir tikai viens variants – pirkt papildināšanas kodus. Lejā mēs pievienojām dažādus internet-veikalu variantus, kur Jūs ātri var nopirkt dažādas PlayStation Network papildināšanas kodus:

Igroshop.com – liels internet-veikals kurš specializēs digitālo spēļu pārdošanā ar ļoti lielo skaitu labo atsauksmiem. Jūs var šeit nopirkt papildināšanas kartes uz tādiem reģioniem kā: “USA”, “United Kingdom”, “Krievija”, ka arī kodus citam valstīm.

Playo.ru – visvienkaršākais internetveikals kurš pārdod dažādas digitālas spēles un kodus. Veikals strāda jau 9 gadus ar daudziem pozitīviem atsausmem.

  • download (1)United Kingdom
    • PlayStation Plus: nepardodās
    • Papildināšanas kodi: nepardodās
  • United States
    • PlayStation Plus: nepardodās
  • Papildināšanas kodi: 20.00$, 50.00$

 

 

G2A.com – mazliet sarežģita mājaslapa ar daudziem banneriem, akcijam u.t.t. Līdzīgs ebay mājaslapai kur daudzi pārdavēji pārdod savas preces un Jums, pircējam, būs jāizvēlas no kura pārdevēja nopirkt preci. Būsiet ļoti uzmanīģi. Labāk pārmaksāt 50-75 centus un nopirkt pie laba pārdevēja ar daudziem atsauksmiem, nekā no tiem, kuriet atsauksmju nav.

 

Plati.ru – līdzīgs ebay mājaslapai ar daudziem pārdevējiem. Tāpāt ka g2a.com preces pārdod pārdevēji nevis internet-veikals. Būsiet ļoti uzmanīģi. Labāk pārmaksāt 50-75 centus un nopirkt pie laba pārdevēja ar daudziem atsauksmiem, nekā no tiem, kuriet atsauksmju nav.

Ir arī citas mājaslapas kur Jūs var nopirkt PlayStation Network kodus: ebay.com, amazon.com, game.co.uk

Ja Jūs esat ievērojuši kļūdu tulkojumā, paziņojiet mums, iezīmējot tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.