Virtuālās realitātes istaba “GoStation”. Rīgā.


Ar ko mūsu istaba atšķiras no citām virtuālās realitātes istabām:

  • pie mums Jūs var izbaudīt 3 dažādas virtuālās realitātes brilles: HTC VIVE, Oculus Rift CV1, PlayStation VR
  • mēs atjauno spēļu sarakstu un pievieno 1-2 spēles katru mēnesi.
  • mēs stingri filtrē visas spēles un piedāva Jums tikai labākas
  • mūsu istabā ir ne tikai virtuālā realitāte bet arī PlayStation konsole, Hoverboards, galda hokejs
  • visas mūsu sistēmas (izņēmot PlayStation Vr) ir aprīkotas ar iebuvētam austiņam, kas dod iespēju spēlēt virtuālā realitātē nedomājot par papildvādiem
  • HTC VIVE brilles ir iespējams savienot ar bezvādu sistēmu (papildpakalpojums. +10.00€)
  • virtuālās realitātes brilles ir iespējams savienot caur Wi-Fi lai 2 spēletāji varētu spēlēt online režīma vienlaicīģi (papildpakalpojums. +10.00€)

Uz doto brīdi ir pieejamās vairāk nekā 2000+ maksas un bezmaksas spēļu un video, no kuram mēs par 2 gadiem izbaudījam aptūveni 600 un piedāvā Jums tagad tikai 20. Virtuāla realitāte tikai sākas izplatīties un lielāka daļa no spēlem nav izstradāta līdz galam. Vairāka daļa no spēlem nav interesantas, spēlem ir vāja kvalitāte, daudz kļūdas u.t.t. Tieši tāpēc mūsu mērķis ir radīt Jums tikai labākas un foršākas spēles lai pilnīģi sajust virtuālās realitātes iespējas ar saviem draugiem!

Zemūdens peldēšana, šausmas filmas, šaušana, kosmiskie simulatori, multenes un daudz citu spēļu un videomateriāļu, kurus var apskatīt un izbaudīt virtuālās realitātes brillēs. To visu Jūs varēs izbaudīt pie mums, virtuālās realitātes istabā “GoStation”.

Uzticēsies vienīgai specializētai kompanijai Baltijā, kura nodarbojas virtuālās realitātes jomā jau vairāk nekā 2 gadus. Mūsu zināšanas dod Jums iespēju izmēģināt jaunākas un foršākas spēles kas ir pieejamās tagad tirgū. Nedomājiet, zvāniet un rezervējiet virtuālās realitātes istabu jau šodien. Pozitīvas emocijas un labo garastāvokli mēs Jums garantēsim.

Nav iespējas atbraukt pašiem bet ļoti gribas izmēģināt virtuālās realitātes brilles un parādīt to draugiem un rādiniekiem? Pazvaniet mums un pasūtiet virtuālās realitātes “GoStation” izbraukuma pakalpojumu uz Jūsu pasākumu. Mēs piegādēsim, uzstadīsim un izklaidēsim Jūs un Jūsu viesus =)

vr@gostation.lv

  • Istabas specpasūtījums uz pasākumiem – vr@gostation.lv
  • 20% atlaide skolniekiem, studentiem un blogeriem

Ja Jūs esat ievērojuši kļūdu tulkojumā, paziņojiet mums, iezīmējot tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.