Virtuālās realitātes istaba “VRGame”


Virtuālās realitātes istaba “VRGame” ir atvērta!Izmēģiniet jaunākas tehnoloģijas ar virtuālās realitātes briļļu HTC VIVE, Oculus Rift un PlayStaiton VR palidzību.

Zemūdens peldēšana, šausmas filmas, šaušana, kosmiskie simulatori, multenes un daudz citu spēļu un videomateriāļu, kurus var apskatīt un izbaudīt virtuālās realitātes brillēs. To visu Jūs varēs izbaudīt pie mums, virtuālās realitātes istabā “GoStation”.
Bet tas vēl nav viss. Pie mums Jūs var paspēlēt novusu, galda tenisu, hokkeju vai vienkārši paspēlet playstation 4 kopā ar draugiem. Zvāniet un izvēlēsies izklaidi paši.

Uzticēsies vienīgai specializētai kompanijai Baltijā, kura nodarbojas virtuālās realitātes jomā jau vairāk nekā 2 gadus. Mūsu zināšanas dod Jums iespēju izmēģināt jaunākas un foršākas spēles kas ir pieejamās tagad tirgū. Nedomājiet, zvāniet un rezervējiet virtuālās realitātes istabu jau šodien. Pozitīvas emocijas un labo garastāvokli mēs Jums garantēsim.

Nav iespējas atbraukt pašiem bet ļoti gribas izmēģināt virtuālās realitātes brilles un parādīt to draugiem un rādiniekiem? Pazvaniet mums un pasūtiet virtuālās realitātes “GoStation” izbraukuma pakalpojumu uz Jūsu pasākumu. Mēs piegādēsim, uzstadīsim un izklaidēsim Jūs un Jūsu viesus =)

  • 3 zonas virtuālās realitātes spēlešanai (HTC VIVE, Oculus, PSVR)
  • ir iespēja vienlaicīģi spēlet 2-iem cilvēkiem (multiplejers)
  • ir iespēja paspēlet PlayStation 4 spēles
  • mini ping-pong, hoverboard un daudz ko citu

vr@gostation.lv

  • Individuālais apmeklējums – 10.00€/30 minūtes; 20.00€/60 minūtes; 30.00€/90 minūtes
  • “GoStation” istabas nomas maksa (līdz 6 cilvēkiem) – 25.00€/30 minūtes; 50.00€/60 minūtes; 75.00€/90 minūtes
  • Īstabas specpasūtījums (dzimšanas dienas, pasākumi un istabas noma ārpus standarta darbības laika) – 100.00€/90 minūtes
  • Atlaide 20% skolniekiem, studentiem, blogeriem un “GoStation” privileģijas kartes īpašniekiem.

Ja Jūs esat ievērojuši kļūdu tulkojumā, paziņojiet mums, iezīmējot tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.