Par kompāniju


Īsumā par mūsu uzņēmumu un tā mērķiem.

Uzņēmums tika dibināts 2015.gada jūnijā. Salīdzinoši īsā laikā esam sapulcinājuši nelielu jauno tehnoloģiju mīļotāju grupu, kā arī cilvēkus, kurus interesē virtuālās realitātes attīstība un viss, kas ar to ir saistīts.

Savu darbību uzsākām ar īsām, bet ļoti interesantām un elpu aizraujošām video demonstrācijām savā dzimtajā pilsētā – Daugavpilī. Pirmajās dienās mūsu piedāvājumā bija tikai 5 video, kurus rādījām saviem apmeklētājiem. Mūsuprāt, tieši šie video bija spējīgi atklāt virtuālās realitātes pamatiespējas. Sadarbībā ar dažādu videomateriālu veidotājiem mēs demonstrējām īpaši populāro Oculus Rift virtuālo briļļu iespējas.

Mēs strādājam pie tā, lai ik dienas uzlabotu mūsu servisu; meklējam jaunus sadarbības partnerus un investorus, kā arī apgūstam atšķirīgu ražotāju virtuālās realitātes briļļu īpatnības un specifiku. Mēs strādājam, kļūdāmies, labojam savas kļūdas un turpinām strādāt. Tieši šī iemesla dēļ šobrīd esam vadošie pārstāvji informācijas sniegšanas un virtuālās realitātes tehnoloģiju demonstrāciju jomā Latvijā. Mēs strādājam Daugavpilī, Jelgavā, Rīgā, Ventspilī un Liepājā.

GoStation ir virtuālās realitātes nākotne Latvijā.

Ja Jūs esat ievērojuši kļūdu tulkojumā, paziņojiet mums, iezīmējot tekstu un nospiežot Ctrl+Enter.