Piegāde

Dotā brīdī ir pieejamās 4 piegādes varianti:

1. Omniva (Latvijā, Igaunijā, Lietuvā),
2. Venipak (Latvijā, Igaunijā, Lietuvā),
3. Saņemt uz vietas (Latvijā),
4. International (ārzemēs).

1. Omniva. Piegādes atrums (Latvijā, Igaunijā un Lietuvā) 1-3 darba dienas parastā laikā, 2-5 darba dienas svētku dienās (īpaši laika posmā no 15.11 līdz pat 05.01). Veicot pasūtījumu “Checkout” sadaļā Jums būs jāizvēlās pakomāta adresi. Gadījumā ja Jūs izmanto šo piegādes veidu pirmo reizi tad ieteicam atrast Jums tūvako pakomātu Omniva mājaslapā. Nospiežot pogu “Veikt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet vēstuli uz Jūsu e-pastu ar pievienotu rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanai mēs nosūtīsim Jums apstiprinājuma vēstuli ar sēkošanas numuru. Atrast paku Jūs var Omniva kompānijas mājaslapā.

2. Venipak. Piegādes atrums (Latvijā, Igaunijā un Lietuvā) 1-3 darba parastā laikā, 2-5 darba dienas svētku dienās (īpaši laika posmā no 15.11 līdz pat 05.01). Informācija par piegādes veidu – veicot pasūtījumu “Checkout” sadaļā Jums būs jāizvēlās pakomāta adresi. Gadījumā ja Jūs izmanto šo piegādes veidu pirmo reizi tad ieteicam atrast Jums tūvako pakomātu Venipak mājaslapā. Nospiežot pogu “Veikt pasūtījumu”, Jūs saņemsiet vēstuli uz Jūsu e-pastu ar pievienotu rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanai mēs nosūtīsim Jums apstiprinājuma vēstuli ar sēkošanas numuru. Atrast paku Jūs var Venipak kompānijas mājaslapā.

3. Saņemt uz vietas. Piegāde un saņemšana mūsu veikalā, Rīgā (Latvijā). Adresi ir iespējams atrast sadaļā “Kontakti”. Piegādes atrums 0-1 darba dienas. Veicot pasūtījumu “Checkout” sadaļā Jums jāizvēlās “Saņemt uz vietas”. Ievadot datus un nospiežot pogu “Veikt pasūtījumu” Jūs 1 minūtes laikā saņemsiet rezervācijas vēstuli uz Jūsu e-pastu. 24 stundu laikā (darba dienās) Jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli ar informāciju par to, kad Jūs var saņemt preci. Parasti visas preces ir uz vietas =). 3.

4. International delivery. Piegāde uz ārzemēm. Piegādes ātrums no 2 līdz 15 dienam, atkarībā no Jūsu valstī. Sūtīšana notiek caur Latvijas pasts. Informācija par piegādes veidu – veicot pasūtījumu “Checkout” sadaļā Jums jāizvēlās “International delivery”. Ievadot datus un nospiežot pogu “Veikt pasūtījumu” Jūs 1 minūtes laikā saņemsiet rezervācijas vēstuli uz Jūsu e-pastu. 24 stundu laikā (darba dienās) Jūs saņemsiet apstiprinājuma vēstuli ar sēkošanas numuru. Sēkot pakai Jūs var Latvijas pasts mājaslapā

Priekšpasūtītas preces (“Pre-order”) tiek piegādātas klientam preces norādītajā datumā (aprakstā). Gadījumā ja datums nav norādīts piegāde tiek īstenota uzreiz, kad prece būs mūsu noliktāvā. Klients ir tiesīgs jebkurā dienā un laikā atteikties no priekšpasūtītas preces izņēmot gadījumus, kad klients saņēma apstiprinājuma vēstuli par to, ka prece ir jau iekomplektēta un nosūtīta klientam vai ja bija pasūtīta rēta prece (Limited Edition, Collector’s Edition).